Firma Adı ERTAM HİDROLİK
Firma Numarası 0216 365 14 24
E-Mail info@ertamhidrolik.com.tr
HAKKINDA;
2008 yılında sektördeki yerini alan, ERTAM HİDROLİK ve Makina, kendini sürekli geliştirmeyi hedefleyen misyonu ve yenilikçi vizyonu ile kurumsal firmamız başarılı çalışmalara imza atmıştır.

Günümüzde tüm Türkiye’de yaygın ERTAM vinçleri ile her sektörde çözümler sunan firmamız sorumluluk bilinci ve kalite odaklı tavrıyla müşteri memnuniyetini kalıcı ve sürekli kılacak en üstün ve en güvenilir hizmeti vermektedir.

İş anlayışının temelinde uzmanlık yer alan firmamız, kendini sürekli geliştirmeyi prensip edinmiş çalışanları ile mevcut bir fikirden, yaratılan konsepte kadar tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştirmektedir.

Müşterileri ile verimli, uzun vadeli ilişkiler kuran, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere daima açık olan firmamız; projelerini, deneyimini, bilgilerini ekibimiz ve müşterileri ile paylaşarak hayata geçirmektedir.


VİZYON & MİSYON


Mükemmellik; Mevcut bir fikirden yeni yaratılan bir konsepte kadar, tüm aşamalarda yaratıcı ve kusursuz çözümler geliştiriyoruz.
 

Gelişme; İş anlayışımızın temelinde uzmanlık anlayışı yer alıyor. Ertam Hidrolik çalışanları her gün yeni bir şeyler öğrenmek, kendilerini sürekli geliştirmek anlayışı ile çalışıyorlar. Bu yaklaşım ile ilerleyen dünyada değişime kolaylıkla adapte oluyoruz.
 

Ekip Çalışması; Müşterilerimizle verimli, uzun vadeli ilişkiler kuruyor, girişimciliğe ve yaratıcı fikirlere saygı duyuyoruz. Projelerimizi, deneyimimizi ve bilgilerimizi ekibimiz ve müşterilerimizle paylaşarak hayata geçiriyoruz.

Yetkili Kişi TURAN TAMER
Vergi Dairesi SARIGAZİ
Vergi Numarası 371 020 1584
Bırakın yükünüzü biz taşıyalım.
(ertam hidrolik) ile süreci hızlı yönetin
1 Dakika'da
Teklif Oluştur
Size uygun özel hidrolik ve hazır hidrolik malzemeleri için teklif alın.
İstediğin Zaman
Sana Ulaşalım
tam zamanında tam gününde teslim hidrolik hizmetleri
Onay Verirsen
Süreci Onayla
Size verdiğimiz günde ve saat'de teslim edilmesi için gerekli çalışmaları yapıyoruz.
Ertam Hidrolik Farkı ile
Hizmet Başlasın
Siz seçin biz Yapalım kuralım hizmetinizi başlatalım
İletişime Geç